БРАЗИЛЬСЬКЕ ДЖИУ-ДЖИТСУ

ZR TEAM KYIV

 

ЩО ТАКЕ БДД (БЖЖ)

 

Бразильське Джиу-Джитсу (дзюдзюцу)  це бойове і спортивне єдиноборство, що акцентується на боротьбі, а особливо на боротьбі на землі (партер). Цей вид спорту походить від кодоканівського дзюдо початку минулого століття. Дзюдо в ті часи тільки сформувалося у систему, засновану на численних старих школах (рю) японського джиу-джитсу.

В основі БДД лежить ідея, що людина невеликої комплекції і сили може успішно захиститися від більшого та сильнішого противника. Цього можна досягнути, використовуючи принцип важеля і застосовуючи больові техніки та техніки удушення.

БДД може практикуватися як система самозахисту, спортивне єдиноборство (в кейкоГІ і БЕЗ кейкоГІ), або як розділ підготовки до змагань зі змішаних бойових мистецтв (MMA).

Основну роль в тренувальному процесі в БДД грають спаринги  реальна боротьба з противником.

З 1994 року розвитком бразильського джиу-джитсу, а також підготовкою і проведенням змагань із цього виду єдиноборств, займається Міжнародна федерація бразильського джиу-джитсу (International Brazilian Jiu-Jitsu Federation; скор. — IBJJF).
Федерація проводить змагання за першість із бразильського джиу-джитсу на регіональному, континентальному і світовому рівні.

 

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ

Мати бажання та записатись на перше пробне безкоштовне тренування аби побачити все на власні очі

Форми одягу для БДД:

Kimono / Gi (гі) куртка, штани, пояс кольору вашого рівня (початковий рівень – білий пояс). Також можна надягнути рашгард під куртку. Для жінок рашгард обов’язковий.
Sem Kimono / No Gi (без гі)  шорти, щільно обтягуючі штани та рашгард  (“rash guard” – футболка зі спеціального матеріалу, що захищає від поту; може бути як з довгим, так і з коротким рукавом)

З повним списком офіційних вимог для участі у чемпіонатах IBJJF можете ознайомитись за посиланням.

Для початку вам достатньо прийти у форматі No Gi  штани, шорти та рашгард.
Прослідкуйте аби на вашому одязі не було об’ємних застібок, блискавок, кишень та інших елементів, за які можна зачепитись чи поранитись. Також необхідно буде зняти усі девайси та прекраси. У кращому випадку ви ризикуєте їх зламати. У гіршому — травмувати себе або противника/партнера.

МАГАЗИН

Интернет-магазин http://bjj-shop.com.ua/

Зацікавились? Запишіться на безкоштовне пробне тренування